Kontakt

Kontakt

Tillgänglighet är något vi hela tiden jobbar aktivt med på InLead. För oss är det viktigt att kunden känner sig trygg genom hela projektet. Det handlar både om en tydlig dialog vid uppstart och support efter färdigställd installation. Kontakta oss så hjälper vi er!

Sälj / marknad

CEO / Sales Manager
Tommy Strand
+46(0)72-519 84 00
tommy.strand@inlead.se
Technical Sales Inlead Nord
Pelle Embretzen
+46(0)70-553 83 41
pelle.embretzen@inlead.se
Technical Sales
Emil Forstner
+46(0)72-519 84 07
emil.forstner@inlead.se

Projektledning / konstruktionsansvar

Electrical design / Projectleader
Ola Carlström
+46(0)72-519 84 01
ola.carlstrom@inlead.se
Projectleader / Service
Frida Martinsson
+46(0)72-519 84 06
frida.martinsson@inlead.se
Software design
Mikael Hansch
+46(0)72-519 84 02
mikael.hansch@inlead.se
Mechanical design
Dennis Jörgensen
+46(0)72-519 84 27
dennis.jorgensen@inlead.se

Konstruktion / produktion / service

Mechanical design
Magnus Engholm
+46(0)72-519 84 03
magnus.engholm@inlead.se
Automation engineer
Anders Sandberg
+46(0)72-519 84 04
anders.sandberg@inlead.se
Automation engineer
Jonas Westman
+46(0)72-519 84 11
jonas.westman@inlead.se
Automation engineer
Marcus Petersson
+46(0)72-519 84 29
marcus.petersson@inlead.se
Automation engineer
Marcus Pettersson
+46(0)72-519 84 99
marcus.pettersson@inlead.se
Automation engineer
Björn Axelsson
+46(0)72-519 84 48
bjorn.axelsson@inlead.se
Automation engineer
Simon Carlsson
+46(0)72-519 84 12
simon.carlsson@inlead.se

Hitta till oss

Inlead Automation AB
Allégatan 22
334 33 Anderstorp

Post och faktureringsadress

Inlead Automation AB
Allégatan 22
334 33 Anderstorp
invoice@inlead-automation.se